Anamur Haber Ajansı
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 19:22

Kreş öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi

Tarsus Belediyesi bünyesinde bulunan kreşlerde eğitim gören öğrenciler için yıl sonu balosu ve mezuniyet töreni düzenlendi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 09-06-2024 06:31
Kreş öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi

ANAMUR HABER AJANSI
Tarsus Belediyesi tarafından düzenlenen mezuniyet balosu, ailelerin ve miniklerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Öğrenciler, özel olarak hazırlanan kıyafetleriyle baloya katıldı. Müzik eşliğinde dans edip eğlenen çocuklar, diplomalarını alırken heyecan ve gurur dolu anlar yaşadı. Öğretmenler ve veliler, bu anlamlı günde çocukların mutluluğunu paylaşarak onlara destek oldular.
Belediye Başkanı Ali Boltaç, kreş öğrencilerinin gelişimini desteklemeye ve onların mutluluğunu artırmaya yönelik çalışmaların sürdüreceğini belirtti. Kreşlerde yenilikçi öğretmen kadrosuyla özveriyle çalışıldığını vurgulayan Boltaç, "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugün burada onların başarılarını kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.
Konuşmasında çocuklara da seslenen Boltaç, "Sizler, geleceğimizin teminatı, umudu ve en büyük değerisiniz. Sizlerin gözlerindeki ışık, bize umut veriyor, yarının dünyasını aydınlatıyor. Bugün mezun olan miniklerimizi yalnızca eğitimleriyle değil, aynı zamanda karakterleriyle, iyilikleriyle hatırlayacağımızı bilmelerini istiyorum. Sizler, geleceğin liderleri olacaksınız. Bu liderlik yolculuğunuzda dürüstlük, adalet ve sevgiyle ilerlemeyi unutmayın" ifadelerini kullandı.
Boltaç, çocukların geldiği noktada velilerin de büyük payı olduğunu sözlerine ekledi.

AdminAdmin

YORUMLAR