Anamur Haber Ajansı
HV
21 TEMMUZ Pazar 13:53

Minik Eller Kreş Öğrencilerinin Karne Heyecanı

Anamur’da Okul Öncesi Eğitim Konusunda Adından Sıkça Bahsettiren Minik Eller Kreş Gündüz Bakımevi Minikleri,karne heyecanı yaşadılar.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 14-06-2024 14:44
Minik Eller Kreş Öğrencilerinin Karne Heyecanı

HAVVA ULU

Klasik kreş eğitimlerinin yanı sıra kişisel gelişimlerine katkı sağlanması amacıyla çocuklara drama, müzik, boyama ve İngilizce eğitimlerinin verildiği Minik Eller Kreş Gündüz Bakımevi’nde Minikler yaz tatili için karne heyecanı yaşadı.

Miniklerin Karne Heyecanı Hakkında Konuşan Minik Eller Kreş Gündüz Bakımevi Kurum Müdürü Eda Şimşek, "Sevgili Öğrencilerim, Karne, öğrenme yolculuğunuzdaki çabanızı ve gelişiminizi gösteren önemli bir gösterge olsa da şahsiyetinize, karakterinize, nezdimizdeki kıymetinize değer biçecek ve potansiyelinizi tam olarak yansıtacak bir işaret değildir. Önemli olan, hayatın her alanında sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık olmanızdır. Yeni şeyler öğrenmeyi, sorumluluk almayı, evdeki küçük işlere yardımcı olmayı, Her daim sizlerin yanında olacağız. Öğrencilerimiz geleceğimizdir. Atatürk’ün izinde bilinçli ve sağlıklı birey olmaları için çalışan tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum.” İfadelerine Yer Verdi.

AdminAdmin

YORUMLAR