Anamur Haber Ajansı
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 18:28

Tarsus Su Parkı sezonu açtı

Tarsuslulara sıcak yaz günlerinin bunaltıcı havasında serinleme imkânlarından birisini sunan Tarsus Su Parkı, yaz sezonunu açtı.

SPOR
Giriş Tarihi : 27-06-2024 08:33
Tarsus Su Parkı sezonu açtı

ANAMUR HABER AJANSI

Yoğun ilgiyle karşılanan Tarsus Su Parkında aynı zamanda vatandaşlara yüzme kursu imkânı da tanınıyor.
Gerekli bakım ve onarımlarının yapılmasının ardından vatandaşların ihtiyaçlarına karşılık verecek düzeye getirilen Tarsus Su Parkı açıldı. Deneyimli eğitmenler eşliğinde 7’den 70’e tüm vatandaşlara yüzme imkanı sağlayan kurs başvuruları da başladı. Çarşamba, perşembe ve pazar karma, salı günü kadınlar, cuma ve cumartesi ise aile günü olarak belirlendi. Havuz giriş fiyatları sivil 200, öğrenci 150 TL olarak açıklandı. Havuzun kullanım saatleri ise hafta içi ve hafta sonu saat 10.00’dan akşam 16.00’a kadar, ayrıca saat 18.00’dan 21.30’a kadar aile kullanımına açık olacağı ifade edildi.
Halkın mutluluğunu ve sağlığını her zaman ön planda tutarak hizmetlerine devam ettiğini kaydeden Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç, “Sıcak Tarsus günlerinde kısa bir mola vereceğiniz Tarsus Su Parkına tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Keyifli ve sağlıklı vakit geçirmeleri için tüm imkanlarımızı seferber ettik” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR